O nás

Něco o nás

Dne 9.8.2011 jsme se stali chovateskou stanicí. Máme jenom jednu fenečku a je to ještě malá slečna. Rodina ale usoudila, že naší Honey bude veseleji, když bude mít kámošku, tak uvidíme. Hurá slečny už máme dvě, 7.9.2012 jsme si jeli do chovatelské stanice Zlatý Klondike pro fenečku Ivy.

Dne 6.2.2013 se naší Haničce narodilo šest krásných štěňátek. Rodina usoudila že alespoň jedno štěňátko musí zůstat doma a tak s námi žije naše třetí fenečka jménem Aria.

Naše stránky nejsou zrovna profesionální, ale budou často aktualizované a to je asi nedůležitější.

Jak to všechno začalo

Já a děti milujeme zvířata. Náš Daník by měl nejraději doma Zoo, tak jsme začali u králíků, morčat a koček, ale stále toužil mít psa. Jelikož nemáme zrovna velikánský byt ani zahradu, tak jsme dlouho odolávali jeho prosbám. Když nám jednoho dne nám naše kamarádka ukázala svoje zlatíčka (tibísci) bylo rozhodnuto. Blížily se Vánoce a začalo se honem shánět štěně na internetu mě zaujala nabídka jedné nejmenované paní, která má stále plno štěňat (s opravdu směšnými jmény) a nadšeně jsem objednal jednu holku. Naštěstí zasáhla naše známá, která nám vysvětlila kde sehnat kvalitní štěně a sehnala kontakt na chovatelskou stanici Zlatý Klondike. Tam nám hodná paní Zajícová slíbila jednu holku. Na Vánoce nám to nevyšlo, ale chvíle čekání stála za to a 14 ledna jsme si pro naše zlatíčko jeli.